Kontakt oss

Har du noen spørsmål så ta gjerne kontakt

Adresse og telefonnummer

Protector Skilt AS
Sanddalsringen 3
5225 Nesttun

protector@protector-skilt.no
55922350

Send oss filer her!

Personal


Trond Gunnar Waage
Adm. dir/CEO
protector@protector-skilt.no
55 92 23 55

Jan Ove Mikkelsen
Salgssjef/prosjektleder avd. West
janove@protector-skilt.no
480 48 700

Atle Tokvam
Rådgiver/prosjektleder
atle@protector-skilt.no
55 92 23 66 / 913 17 483

Kim Hole
Salg/prosjektleder
kim@protector-skilt.no
416 84 463

Nils Petter Nordvik
Salg/prosjektleder
np@protector-skilt.no
916 82 347

Marte Rongved Wormnes
Salg/prosjektleder
marte@protector-skilt.no
55 92 23 53 / 992 25 644

Torill Nordås Pell
Salg/kundeservice
torill@protector-skilt.no
55 92 23 52 / 415 17 123

Eli M. Helland
Resepsjon/kundeservice/Logistikk
protector@protector-skilt.no
55 92 23 50

Mette Stender
Regnskap/faktura
mette@protector-skilt.no
55 92 23 56

Kenneth Soltvedt
Ansvarlig design/print
kenneth@protector-skilt.no
934 43 105

Marte Omdal Bødtker
Design/print
marte.bodtker@protector-skilt.no
416 73 757

Morten Amundsen
Produksjonsleder/montasje
morten@protector-skilt.no
91 31 32 15

Tom-Ruben Nordtveit
Produksjons- og montasjeansvarlig
tom.ruben@protector-skilt.no
404 83 901

Storm Trooper
Lasergravering/montør
produksjon@protector-skilt.no

Kjell Almeland
Reklameproduksjon/montør
produksjon@protector-skilt.no
404 18 321

Bjarte Lunde Troland
Reklameproduksjon/montør
produksjon@protector-skilt.no
55922350

Leif Steinset
Reklameproduksjon/montør
produksjon@protector-skilt.no
941 54 288